ROZVOZ ZÁKUSKŮ- DORUČENÍ ZDARMA
Věnujte prosím pozornost novým pravidlům pro doručení zdarma!
S platností od 1.5.2017  je doručení zákusků v ceně pouze při objednávce od 200,- Kč výše, přičemž čátka 200,-Kč nezahrnuje zálohy na vratné obaly. Zároveň platí, že částka 200,- Kč je myšlena na danou adresu, ne na osobu. Pokud se víc osob na jedné adrese domluví a celková částka objednávky je 200,- Kč a více, splňují podmínku doručení zdarma.
Pokud si objednáte zákusky za částku nižší 200,- Kč, máte dvě možnosti. Buď si zákusky vyzvednete v den rozvozu- ve středu mezi 14-20 hod přímo v provozovně v Obecnici ( Obecnice 435) nebo Vám zákusky doručím s tím, že zaplatíte minimálně 200,- Kč.
Z časových a finančních důvodů nejsem schopná doručovat každý jednotlivý zákusek zdarma(-: 
Toto pravidlo neplatí pro případy, kdy se se zákazníky scházím ve městě, respektive zákazníci si mě v den doručení najdou a předání probíhá přímo v terénu. 
Děkuji všem za pochopení(-:
RÓ BUFET
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nabídka raw zákusků na PONDĚLÍ 27.5.

RAW JAHODOVÝ POHÁR s chia pudinkem v čerstvém MANDLOVÉM mléce- cena 67,- Kč/265ml +20,- Kč záloha na skleničku (složení: jahody, banány, kešu ořechy, čerstvé mandlové mléko*, med, panenský bio kokosový olej, bio chia semínka, citrónová šťáva, slunečnicový lecitin, koření) (jahody cca 7%)

  Alergeny: kešu ořechy, mandle
RAW ČOKO-MANGO PŘESNÍDÁVKA s Irským mechem (slazeno pouze ovocem)- cena 67,- Kč/230ml  plast bez zálohy (složení: kešu ořechy, banány, mango, nepražené kakao, kakaové máslo, panenský bio kokosový olej, Irský mech, datle, slunečnicový lecitin, himalájská sůl, drobné sezónní ovoce dle momentální nabídky)
   Alergeny: kešu ořechy
RAW ČOKO KRÉM S VIŠNĚMI- cena 57,- Kč/165ml+20,- Kč záloha na skleničku (složení: kešu ořechy, višně, nepražené kakao, citrónová šťáva, med, panenský bio kokosový olej, kakaové máslo, himalájská sůl)
    Alergeny: kešu ořechy
RAW PŘESNÍDÁVKA MLADÝ KOKOS-MANGO- cena 67,- Kč/265ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: maso z mladého kokosu, čerstvé kokosové mléko (vyrábím si čerstvé ze sušeného kokosu), med, mango, drobné ovoce dle momentální nabídky, himalájská sůl)
   Alergeny: kokos

RAW PŘESNÍDÁVKA MLADÝ KOKOS S KAKAOVÝM PŘELIVEM- cena 67,- Kč/265ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: dužina z mladého kokosu, čerstvé kokosové mléko (vyrábím si čerstvé ze sušeného kokosu), med, nepražené kakao, kešu ořechy, bio kokosový olej, himalájská sůl)

Alergeny: kokos, kešu ořechy
VEGANSKÁ JÁHLOVO-OVESNÁ KAŠE S MÁKEM A ŠVESTKAMI (bezlepková) - cena 72,- Kč/346ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: bio jáhly,  bezlepkové ovesné vločky, čerstvé mléko z kešu ořechů, mák, jablka, švestky, bio kokosový cukr, cejlonská skořice, himalájská sůl)
  Alergeny: kešu ořechy, mák
 
VAROVÁNÍ PRO ALERGIKY! Většina raw pohárů a zákusků obsahuje ořechy. Všechny zákusky jsou označené štítkem, na kterém je uvedené podrobné složení. Alergeny jsou na štítku vždy zvýrazněné!
Doporučené skladování pohárů a zákusků je při teplotě do 6°C
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------