ROZVOZ ZÁKUSKŮ- DORUČENÍ ZDARMA
Věnujte prosím pozornost novým pravidlům pro doručení zdarma!
S platností od 1.5.2017  je doručení zákusků v ceně pouze při objednávce od 200,- Kč výše, přičemž čátka 200,-Kč nezahrnuje zálohy na vratné obaly. Zároveň platí, že částka 200,- Kč je myšlena na danou adresu, ne na osobu. Pokud se tedy víc osob na jedné adrese (například do Abaku, Ravaku,..) domluví a celková částka objednávky je 200,- Kč a víc, splňují podmínku doručení zdarma.
Pokud si objednáte zákusky za částku nižší 200,- Kč, máte dvě možnosti. Buď si zákusky vyzvednete v den rozvozu- ve středu mezi 14-20 hod přímo v provozovně v Obecnici ( Obecnice 435, https://mapy.cz/zakladni?x=13.9386985&y=49.7182910&z=16&l=0&base=ophoto&source=addr&id=12697204) a nebo, pokud chcete zákusky doručit a máte objednávo za méně než 200,- Kč, zaplatíte 200,- Kč. Jinými slovy, minimální objednávka při doručení je 200,- Kč.
Z časových a finančních důvodů nejsem schopná doručovat každý jednotlivý zákusek zdarma(-: 
Toto pravidlo neplatí pro případy, kdy se se zákazníky scházím ve městě, respektive zákazníci si mě v den doručení najdou a předání probíhá přímo v terénu. 
Děkuji všem za pochopení(-:
RÓ BUFET
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Poznámka "se sníženým obsahem tuku" znamená, že jsem oproti své původní receptuře, díky mladému kokosu a slunečnicovému lecitinu v krémech snížila množstí kokosového oleje o 1/3

Více zde: https://preview.ro-bufet.webnode.cz/tydenni-nabidka/

* Poznámka "se sníženým obsahem tuku" znamená, že jsem oproti své původní receptuře, díky mladému kokosu a slunečnicovému lecitinu v krémech snížila množstí kokosového oleje o 1/3Více zde: https://preview.ro-bufet.webnode.cz/tydenni-nabidka/
 
 Nabídka raw zákusků na PONDĚLÍ 11.12.
 
RAW RYBÍZOVÝ POHÁR s chia pudinkem v čerstvém MANDLOVÉM mléce- cena 64,- Kč/265ml +20,- Kč záloha na skleničku (složení: rybíz, banány, kešu ořechy, čerstvé mandlové mléko*, med, panenský bio kokosový olej, bio chia semínka, citrónová šťáva, slunečnicový lecitin, koření) (rybíz cca 7%)
Alergeny: kešu ořechy, mandle

RAW PŘESNÍDÁVKA MLADÝ KOKOS-MANGO- cena 64,- Kč/265ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: dužina z mladého kokosu, čerstvé kokosové mléko (vyrábím si čerstvé ze sušeného kokosu), med, mango, drobné ovoce dle momentální nabídky, himalájská sůl)

   Alergeny: kokos

RAW PŘESNÍDÁVKA MLADÝ KOKOS S KAKAOVÝM PŘELIVEM- cena 64,- Kč/265ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: dužina z mladého kokosu, čerstvé kokosové mléko (vyrábím si čerstvé ze sušeného kokosu), med, nepražené kakao, kešu ořechy, bio kokosový olej, himalájská sůl)

Alergeny: kokos, kešu ořechy
RAW ČOKO-MANGO PŘESNÍDÁVKA s Irským mechem (slazeno pouze ovocem)- cena 64,- Kč/230ml  plast bez zálohy (složení: kešu ořechy, banány, mango, nepražené kakao, kakaové máslo, panenský bio kokosový olej, Irský mech, datle, slunečnicový lecitin, himalájská sůl, drobné sezónní ovoce dle momentální nabídky)
   Alergeny: kešu ořechy
VEGANSKÁ OVESNÁ KAŠE S VIŠNĚMI V KEŠU MLÉCE (bezlepková)- cena 69,- Kč/346ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: bezlepkové  bio ovesné vločky, bio kokosový cukr, javorový sirup, čerstvé mléko z kešu ořechů, višně, rozinky, himalájská sůl)
  Alergeny: kešu ořechy
RAW/VEGAN OVOCNÁ ŠŤÁVA (koncentrát) - cena 49,- Kč/215ml + 20,- Kč záloha na skleničku (složení: pomeranč, ananas, bio mrkev, zázvor)
  Bez alergenů

* ZDOBENÍ ZÁKUSKŮ PŘIZPŮSOBÍM MOMENTÁLNÍ NABÍDCE OVOCE!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VAROVÁNÍ PRO ALERGIKY! Většina raw pohárů a zákusků obsahuje ořechy. Věnujte pozornost štítkům, na kterých jsou alergeny vždy uvedené  
Doporučené skladování pohárů a zákusků je při teplotě do 6°C

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------