Jsme malá výrobna vitariánských zákusků sídlící v Obecnici u Příbrami. Jsme vitariáni v praxi a co prodáváme to i sami jíme. Naše zákusky jsou plné čerstvého ovoce, připravujeme je výhradně z rostlinných surovin, při teplotách do 42°C, neobsahují cukr, laktózu ani lepek.  Protože upřednostňujeme semínka před ořechy, staly se i základem korpusů a těst. Používáme především zlatý a hnědý len, pohanku, kterou nejdříve naklíčíme, následně usušíme při teplotě do 42°C a nakonec umeleme na mouku ( pohankový základ). Dalšími  často využívanými surovinami jsou kokos  a čerstvé datle. Základem většiny krémů jsou kešu ořechy, které předem namáčíme do vody, aby se zlepšila jejich stravitelnost. Z tuků používáme panenský kokosový olej a kakaové máslo. Většinu zákusků sladíme vlastním medem ( máme vlastní včelstvo), sušeným ovocem ( rozinky, datle,..), dobře vyzrálým ovocem ( banány). Do některých zákusků používáme i agávový sirup a nebo kokosový cukr.  Na dochucení používáme kvalitní koření jako například vanilku Bourbon, cejlonskou skořici, nepražené kakao. Rádi zkoušíme a vymýšlíme nové recepty a podle toho se i proměňuje naše nabídka. Vše se vyvíjí, mění a to nás baví.

Naše zákusky si můžete objednat již 3x týdně a to vždy na pondělí, středu a pátek. Na každý z uvedených dnů máme na výběr ze dvou zákusků a nově i ovocný pohár s chia pudinkem. Svým zákazníkům objednané zákusky rozvážíme po Příbrami.

Kromě pravidelné nabídky je možné si zákusky objednat i na zakázku, na vámi požadovaný termín, dle vlastního výběru a fantazie.

Těšíme se na vaše objednávky(-: