ROZVOZ ZÁKUSKŮ- DORUČENÍ ZDARMA
Věnujte prosím pozornost novým pravidlům pro doručení zdarma!
S platností od 1.5.2017  je doručení zákusků v ceně pouze při objednávce od 200,- Kč výše, přičemž čátka 200,-Kč nezahrnuje zálohy na vratné obaly. Zároveň platí, že částka 200,- Kč je myšlena na danou adresu, ne na osobu. Pokud se víc osob na jedné adrese domluví a celková částka objednávky je 200,- Kč a více, splňují podmínku doručení zdarma.
Pokud si objednáte zákusky za částku nižší 200,- Kč, máte dvě možnosti. Buď si zákusky vyzvednete v den rozvozu- ve středu mezi 14-20 hod přímo v provozovně v Obecnici ( Obecnice 435) nebo Vám zákusky doručím s tím, že zaplatíte minimálně 200,- Kč.
Z časových a finančních důvodů nejsem schopná doručovat každý jednotlivý zákusek zdarma(-: 
Toto pravidlo neplatí pro případy, kdy se se zákazníky scházím ve městě, respektive zákazníci si mě v den doručení najdou a předání probíhá přímo v terénu. 
Děkuji všem za pochopení(-:
RÓ BUFET
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Nabídka raw zákusků na PONDĚLÍ 5.6.
 
RAW JAHODOVÝ DORT s Irským mechem- cena 64,- Kč (složení: kokos, lněná semínka, datle, med, kešu ořechy, panenský bio kokosový olej, jahody, Irský mech, citrónová šťáva, slunečnicový lecitin, himaláská sůl) 
  Alergeny: kešu ořechy, kokos
RAW ČOKO- BORŮVKOVÁ TARTALETKA- cena 59,- Kč (složení: vlašské ořechy, kokos, len, pohankové klíčky, datle, med, kešu ořechy, nepražené kakao, panenský bio kokosový olej, kakaové máslo, borůvky, slunečnicový lecitin, himalájská sůl)
  Alergeny: kokos, kešu ořechy, vlašské ořechy
RAW CITRÓNOVÁ PALAČINKA - cena 69,- Kč (banány, jablka, kešu ořechy, med, panenský bio kokosový olej, šťáva a kůra z bio citrónu, slunečnicový lecitin)/ hmotnost cca 210g)
ILUSTRAČNÍ FOTO
  Alergeny: kešu ořechy

* ZDOBENÍ ZÁKUSKŮ PŘIZPŮSOBÍM MOMENTÁLNÍ NABÍDCE OVOCE!!!
 
Trvanlivé RAW/VEG mlsání:
---------------------------------------------------------------------------
VEGAN ARAŠÍDOVÁ POMAZÁNKA S BIO KOKOSOVÝM CUKREM A CEJLONSKOU SKOŘICÍ- cena 90,- Kč/300g+20,- Kč záloha na skleničku (složení: lehce pražené arašídy, bio kokosový cukr, cejlonská skořice, bio panenský kokosový olej, himalájská sůl)  
  Alergeny: arašídy
VEGAN ČOKO-ARAŠÍDOVÁ POMAZÁNKA- cena 110,- Kč/300g+20,- Kč záloha na skleničku (složení: lehce pražené arašídy, kakaová hmota, kakaové máslo,  bio kokosový cukr, panenský bio kokosový olej, himalájská sůl)  
    Alergeny: arašídy
RAW MAROKÁNKA- cena 50,- Kč/100g (váha sušenek se pohybuje mezi 85-140g) (složení: naklíčená pohanka, slunečnicová, chia, dýňová semínka, neloupaná sezamová semínka, aktivované vlašské ořechy, sušené nesířené třešně/ meruňky, jablka, rozinky, banány, nepražené kakao, kakaové máslo, panenský bio kokosový olej, med, skořice, himalájská sůl)
(Samotná sušenka není slazená, přislazená medem je pouze čokoládová poleva)
  Alergeny: vlašské ořechy, sezam

RAW RAJČATOVÉ KREKRY- cena 55,- Kč/100g  (složení: mandle, lněná a slunečnicová semínka, sušená rajčata, čerstvá česká rajčátka, med, panenský olivový olej, tamari, čerstvá bazalka, česnek, uzená paprika, sladká paprika, himalájská sůl) 

Alergeny: mandle, sója (tamari)
VEGAN PRAŽENÉ MANDLEV UMEOCTU- cena 120,- Kč/200g  (složení: mandle, Umeocet) 
 Alergeny: mandle
RAW/VEGAN SUŠENÉ BANÁNY- cena 50,- Kč/100g  (složení: banány 100%) 
Bez alergenů
 
VAROVÁNÍ PRO ALERGIKY! Většina raw pohárů a zákusků obsahuje ořechy. Všechny zákusky jsou označené štítkem, na kterém je uvedené podrobné složení. Alergeny jsou na štítku vždy zvýrazněné!
Doporučené skladování pohárů a zákusků je při teplotě do 6°C
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------